• +48 790 207 126
  • sprzedaz@casabonita.pl

Sady Stępin

Sady Stępin to kompleks czterech domów parterowych. Każdy z tych domów został zaprojektowany z myślą o komforcie i spełnieniu marzeń o wymarzonym domu. Komfort użytkowania zapewnią pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domu oraz panele słoneczne. Działki mają powierzchnię 500m2 a więc jest sporo miejsca na wymarzony ogród gdzie będziecie mogli cieszyć się prywatnością i bliskością natury.

Do budowy domów używamy wysokiej jakości materiałów ceramicznych takich jak porotherm Cerpol. Zastosowanie ceramiki w budownictwie mieszkaniowym gwarantuje nie tylko doskonałą izolację termiczną, trwałość i elegancję ale również wpływa prozdrowotnie na użytkowników. Ponadto, nasze domy są wyposażone w pompę ciepła oraz instalację fotowoltaiczną, a więc są energooszczędne i przyjazne dla Ziemi. Dzięki temu nie tylko zyskacie komfort termiczny, ale także ograniczycie zużycie energii i dbacie o naszą planetę.

Poza idealnym domem, oferujemy także idealne otoczenie. Nasze osiedle znajduje się w spokojnej okolicy, z dogodnym dojazdem do Wrocławia. Ulica asfaltowa, która znajduje się przy domach jest ulicą ślepą, którą użytkują tylko mieszkańcy tej części wioski. Bliskość komunikacji podmiejskiej umożliwia szybkie i wygodne podróżowanie do centrum miasta. Linia autobusowa 924 zapewnia codzienną komunikację aż do Galerii Dominikańskiej. Rodziny z dziećmi docenią bliskość szkół, przedszkoli, placu zabaw, boiska oraz innych udogodnień, takich jak sklepy, ośrodek zdrowia czy kościół.

Nasz projekt jest obecnie w trakcie budowy, co daje Wam możliwość adaptacji danego domu do Waszego stylu życia i preferencji. Domy te doskonale nadają się dla osób niepełnosprawnych i osób starszych. Jest możliwość wykonania wejścia do domu i wyjścia na taras całkowicie bez stopni. Zapraszamy do kontaktu, aby omówić Wasze indywidualne preferencje.

Planowany termin ukończenia to kwiecień 2024 roku, co oznacza, że wkrótce będziecie mogli cieszyć się nowym domem i rozpocząć nowy etap Waszego życia.